KONST / Litografier / Färglitografi 15816542
nr 1581 6542
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Signerad, numrerad 41/375. Färglitografi. Bladets mått: 48x30 cm, yttermått inklusive ram: 65x50 cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 27 november 2023
kl 20:09:28
1.000 kr
1.100 kr